Pakkepris Gasgrill Primus Kuchoma Komfur
Den oprindelige pris var: 1488 kr..1368.20 kr.Den aktuelle pris er: 1368.20 kr..
Vi har lavet et pakketilbud sammen med alt, hvad du skal bruge for at komme i gang med madlavningen. Du får alt leveret direkte til nærmeste forhandler, inklusive to fulde gasflasker.
Beskrivelse
Bærbar og brugervenlig gasgrill, mindst lige så nem at bruge som hjemmegrillen. Bæres nemt i et behageligt håndtag til dit yndlingssted. På trods af den lette og kompakte konstruktion byder Kuchoma på god plads til at grille både spyd og hele primula samt større kødstykker og bøffer. De udfoldelige ben hæver grillen op fra jorden, hvilket frigør bordplads, og når de er låst i position, skaber de god stabilitet.
Egenskaber
- Let, kompakt og fleksibel konstruktion til bærbare grillaftener
- Indbygget piezo-tænder for at undgå at bruge tændstikker og separate lightere
- Egetræshåndtag for behageligt greb, der låser køkkenet for nem transport
- Regulatoren holdes sikkert på plads under transport
- Ekstra dybt låg holder varmen og smagen inde, så du kan justere temperaturen og grille jævnt og kontrolleret ved lav varme.
- Grillgitteret med keramisk non-stick belægning og drypbakken tages nemt af for rengøring – i hånden eller i opvaskemaskinen.
- Udviklet i Sverige, fremstillet i Europa
Yderligere information
Gasgrill Primus Kuchoma Stove
| Effekt gas | 2500 W |
|---|---|
| Gastryk | Flasketryk |
| Tændingssystem | Piezotænding |
| Bredde | |
| Højde | 15,6 cm |
| dybde | 44 cm |
| Vægt | 4600 g |
| Tidspunkt på året | 3 sæsoner |
| Antal brændere | 1 stk. |
| garanti | 2 år |
| Farve | Sort |
| Gasgrill egenskaber | Bærbar, Sammenklappelig |
| Varemærke | Primus |
| EAN/GTIN | 7330033910483 |
Gasdåse Primus Winter Gas 450g Gevindventil
| Varemærke | Primus |
|---|---|
| EAN/GTIN | 7330033900125 |
| Højde | 13.7 cm |
| Diameter | 10.8 cm |
| Vægt | 645 g |
| Tung LPG | 450 g |
| Gasblanding | 20% propan 80% isobutan. |
| Forbindelse | 7/16" |
Du kunne også være interesseret i…
-
- Ikke på lagerIkke på lager
Gasdåse Primus Power Gas 450g Gevindventil
- 69 kr.
-
- Ikke på lagerIkke på lagerTilbud!
Gaskomfur Primus Kinjia Stove
- Den oprindelige pris var: 1490 kr..1189 kr.Den aktuelle pris er: 1189 kr..
-
- Tilbud!
Gasdåse Primus Winter Gas 450g (12-pak)
- Den oprindelige pris var: 1188 kr..1069.20 kr.Den aktuelle pris er: 1069.20 kr..













