Kraft Ø 22 mm
249 kr.
Elbrænder med brænderdiameter på 22 mm. Til blødlodning og mindre varmearbejde.
.
Monterer direkte på Halsrør med ventil
På lager
Beskrivelse
| Typ: | Strøm |
| Power LPG: | 7 kW |
| Arbejdspres: | 2 bar |
| Gasforbrug: | 550 g/t |
| Brænderens diameter: | 2,2 cm |
| Vægt: | 0,095 g |
| EAN/GTIN | 7314528725042 |
|---|---|
| Varemærke | Sievert |
Din Indkøbskurv
Lisää tuotteet ostoslistalleLisää tuotteet ostoslistalle
