Standard Ø 14 mm
169 kr.
Standardbrænder med brænderdiameter på 17 mm. Til blødlodning og mindre varmearbejde.
.
Monteres direkte på Halsrør med ventil
Ikke på lager
Beskrivelse
| Typ: | Standard |
| Power LPG: | 2 kW |
| Arbejdspres: | 2 bar |
| Gasforbrug: | 160 g/t |
| Brænderens diameter: | 1,7 cm |
| Vægt: | 0,055 g |
| EAN/GTIN | 7314528719010 |
|---|---|
| Varemærke | Sievert |
Din Indkøbskurv
Lisää tuotteet ostoslistalleLisää tuotteet ostoslistalle